Майстер-клас вчителів початкової школи

Питання інформатизації освітнього простору є особливо актуальним сьогодні для педагогів, які працюють у початковій ланці освіти.

13 листопада 2013 року на базі нашої школи   проведено міський майстер-клас «Інноваційна діяльність сучасного вчителя  в  умовах креативного інформаційного простору» для слухачів курсів підвищення кваліфікації на базі КПІ ДВНЗ «КНУ» за спеціальністю «Початкові класи».

Методичний захід  з досвіду роботи вчителів початкових класів КСШ №71, які  ефективно  використовують інформаційно-комунікаційні технології  у  навчально-виховному процесі початкової школи, сприяв  підвищенню комп’ютерної грамотності слухачів та  мотивації  до подальшого їх саморозвитку в цьому напрямку діяльності.