Візитна картка

Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 71 Криворізької міської ради Дніпропетровської області заснована у 1954 році. Засновницькі документи у повному обсязі. Заклад розташований у Жовтневому районі міста Кривого Рогу Дніпропетровської області.

Форма власності – комунальна. Статут затверджено наказом управління комунальної власності міста виконкому Криворізької міської ради від 12.01.2005 № 2 УМ та зареєстровано виконавчим комітетом Криворізької міської ради Дніпропетровської області від 18.01.2005 року № 12271050001001482.

Форма власності:                               комунальна

Тип школи:                                        спеціалізована школа І-ІІІ ступенів

Приміщення школи:                            типове

Площа будівлі:                                    6305 м кв.

Кількісний склад учнів становить:         650 учнів

Мова навчання:                                   російська

У закладі  функціонує 35 класних кімнат, 2 комп’ютерних класи, бібліотека, їдальня, спортивна зала, майстерні. В наявності спортивний майданчик з тренажерним обладнанням, футбольне поле та баскетбольний майданчик. Навчально-матеріальна база школи використовується за призначенням. Школа працює в одну зміну.